Firma Profili

Firma Profili

"www.polat.com.tr"

Yenilikçi yazılım çözümleri geliştirme ve bünyesinde bulunan yazılımların satış ve desteğini vermeyi hedefleyen Polat Bilişim, kurum ve kuruluşlara yönelik yazılım çözümleri geliştirir; ileri teknolojik çözümleri komplike projelerle hayata geçirir.
 
Özverili çalışmalarını titizlikle yürüten Polat Bilişim’in varoluş amacı “Teknolojiyi faydaya en iyi dönüştüren şirket olmak”tır.

Polat Bilişim, birlikte çalıştığı şirketlerin projelerini yürütürken işlerini onlar kadar iyi kavrar ve en iyi fayda için doğru kararların alınmasını sağlar, yazılım ve teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak, verimliliğe ve yüksek performansa dönüştürür. 

Şirketlerin operasyonlarını kusursuz yürütmelerini, iş akışlarını anlık takip etmelerini ve hatta yeni iş alanları yaratmalarını sağlar. Bu sayede, Polat Bilişim’i tercih edenler stratejik gelişim hareketlerine, idealde olması gerektiği gibi, daha çok zamanı, iş gücü ve bütçeyi ayırabilirler. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumlarına özelleştirilmiş servisler sunar.

Polat Bilişim, günümüz iş dünyasının ihtiyaçları ile hızla gelişen teknolojileri en verimli BT platformlarında bir araya getirerek, paket yazılımların müşterinin ihtiyaçlarına yetersiz kaldığı durumlarda, standart yazılımların çok ötesine ulaşan, özelleştirilmiş çözümler hazırlamaktadır. 

Teknik uzmanlığı, ileri metot kullanımı, güncel yazılım trendlerine paralelliliği, yenilikçi vizyonu ve deneyimi ile Polat Bilişim özel yazılım geliştirme alanındaki uzmanlığı ile başarılı uygulamalarla kendini ispatlamayı amaç edinmiştir.